CNC kovoobrábění a montáž

Díky dlouholetým zkušenostem a bohatému strojnímu vybavení vám můžeme nabídnout širokou paletu strojírenských prací v oblasti CNC obrábění kovů, přesného lití a galvanických povrchových úprav. Zabýváme se velkosériovou, malosériovou i kusovou výrobou. Najdete nás Velké Bíteši na Vysočině, jen 6 minut od dálnice D1.

PBS Velká Bíteš – Váš partner pro CNC obrábění

Ve strojním parku o rozloze 6600 m2 máme k dispozici vše potřebné pro precizní kovoobrábění – dvě obrobny, montáž, 3D měření i nákup a dělení hutního materiálu. Všechny zakázky tak řešíme na jednom místě, čímž šetříme čas a logistické náklady našich zákazníků. Jsme ideálním partnerem pro kooperační výrobu.

 

Specializujeme se na třískové obrábění

Zaměřujeme se na zakázkovou a strojní výrobu v oblasti třískového kovoobrábění. Standardně obrábíme šedou a tvárnou litinu, ocel, nerez a jiné kovy.
Pro naše zákazníky nejčastěji zajišťujeme výrobu složitých dílců a uzlů, přesné broušení závěsů lopatek turbodmychadel a turbín, elektroerozivní obrábění, svařování, vyvažování, soustružení, frézování, vrtání, vyvrtávání aj. Specializujeme se i na přesné obrábění na CNC karuselech a horizontálních a vertikálních centrech.
 

CNC obrábění kovů pro průmyslovou výrobu

V současnosti se zabýváme velkosériovou výrobou dílů pro:

 
U všech zakázek jsme připraveni řešit i další engineeringové služby:

  • zpracování návrhu technologického řešení 
  • ověření navržené technologie 
  • zpracování projekčně-technické dokumentace pro dané technologické řešení 
  • dodávka zařízení, montáž, uvedení do provozu a zajištění servisu dodaného zařízení 
  • poradenská činnost v oboru strojírenské technologie
     

Kovoobrábění v moderním technologickém prostředí

Při technické přípravě výroby využíváme nejnovější CAD/CAM software. CNC obrábění (frézování, soustružení a přesné obrábění) potom provádíme na kvalitních 3,4 a 5osých CNC strojích, jejichž programování zajišťují technici ve 3D CAM softwaru. Naší předností v této oblasti je flexibilitamožnost obrábění velkých dílů.
Maximální rozměry obráběných dílů:

TYP

PRŮMĚR

DÉLKA

CNC soustružení

1500 mm

800 mm

Konvenční soustružení

2100 mm

8000 mm

CNC Frézování

cca 1600 x 1800 mm

 
Jakost používaných materiálů garantujeme certifikátem se všemi požadovanými atesty. V procesu výroby plně využíváme certifikovaný systém řízení jakosti dle ISO 9001, ISO 1401 a AS 9100.


Naši zákazníci