Přesné obrábění

Pro naše zákazníky nejčastěji zajišťujeme výrobu složitých dílců a uzlů, přesné broušení závěsů lopatek turbodmychadel a turbín, elektroerozivní obrábění, svařování, vyvažování, soustružení, frézování, vrtání, vyvrtávání aj. Zajišťujeme přesné obrábění na CNC karuselech a horizontálních a vertikálních centrech.

Přesné obrábění

Disponujeme bohatým strojním vybavením i zkušenostmi a zajišťujeme mnoho druhů strojírenských prací v oblasti obrábění kovů, přesného lití a galvanických povrchových úprav. Jsme ideálním partnerem pro kooperační výrobu – pro strategické zákazníky zajišťujeme návrh i kompletní montáže výrobků a složitých soustav.

Kovoobrábění v moderním technologickém prostředí

Při technické přípravě výroby využíváme nejnovější CAD/CAM software. CNC obrábění (frézování, soustružení a přesné obrábění) potom provádíme na kvalitních 3,4 a 5osých CNC strojích, jejichž programování zajišťují technici ve 3D CAM softwaru. Naší předností v této oblasti je flexibilitamožnost obrábění velkých dílů.

NC, CNC obrábění i klasické stroje

V PBS obrábíme jak na CNC a NC strojích, tak na klasických strojích. NC programy vytváříme pomocí špičkového programu Pro/ENGINEER WILDFIRE 4.0 a NXCAM.

Specializujeme se na CNC třískové obrábění

Zaměřujeme se na zakázkovou a strojní výrobu v oblasti třískového obrábění kovů. Standardně obrábíme šedou a tvárnou litinu, ocel, nerez a další kovy.

Tým zkušených odborníků, kontrola kvality a kapacitní plánování obrábění kovů

Jakost používaných materiálů garantujeme certifikátem se všemi požadovanými atesty. Přesnost a kvalitu obrobení kontrolujeme na 3D souřadnicovém měřícím stroji ACCURA a stroji PRISMO. V procesu výroby plně využíváme certifikovaný systém řízení jakosti dle ISO AS9001.

Obrábění kovů pro průmyslovou výrobu

Jsme specialisté té ve výrobě částí turbín, rotačních strojů a rozměrných dílců vysoké přesnosti. Vysokou přesnost obráběných dílů využívají zejména do odvětví:
  • energetika
  • letectví
  • dopravní průmysl
  • zemědělství
  • potravinářství
 

Přesné obrábění na širokém strojním vybavení

Soustružení

Frézování

Obráběcí centra

Vyvažování

Vyjiskřování
Vyvrtávání

Vrtání

Ostření

Broušení

Svařování


Liti-obrabeni.pdf

Obrabeni_svarovani_montaze.pdf