Dělení hutního materiálu

Nabízíme dělení kovů, pálení a stříhání plechů, řezání kovů apod.

V rámci naší činnosti nakupujeme a zpracováváme značné množství hutního materiálu. Díky tomu Vám můžeme nabídnout stříhání, řezání a vypalování hutních materiálů všech druhů a profilů.

Dělení veškerého hutního materiálu

Zpracovávané profily kovů

Zajišťujeme řezání kovů plamenem i plazmou

Nabízíme přesné dělení kulatiny a profilů s tolerancí do +/- 1 mm, přesné dělení a řezání plechů, přesné dělení nosičů (profily L a U), možnost ohýbání plechů atd. Silnější plechy pálíme plamenem, tenké a střední tloušťky dělíme, dle požadavků zákazníka, plazmou.
 
Dělení materiálu plazmou prochází neustálým rozvojem a přináší nižší náklady, vysokou kvalitu řezání, rychlost a rozrůstající se oblíbenost mezi uživateli. Plazma je schopna řezat mnoho různých typů kovů i nekovů, včetně lakovaných, zkorodovaných nebo znečištěných. Kvalita povrchu řezaných materiálů má minimální vliv na proces řezání. Plazmové řezání využívá vysoké teploty a výstupní rychlosti plazmového paprsku.

 

Výhody dělení kovů plazmou

Pálení plechů

Pálení plechů provádíme na zařízení MESSER MultiTherm 3600. Jedná se o CNC řízený stroj pro řezání plamenem a suchou plazmou.

 

Parametry

Řezání kovů a tyčového materiálu

Tyčový hutní materiál dělíme buď na automatických kotoučových pilách KASTO variospeed C15 s možností sklápění až metrových odřezků přímo do palet, anebo na pásových pilách PP360, PP361 od firmy TMJ Jesenice.
 
 

Řezání tyčového kovu pomocí kotoučových pil

  Tyče kruhové Tyče čtvercové Tyče ploché
Max. délka tyče 6000 mm 6000 mm 6000 mm
Řezný rozsah 20 mm ÷ 140 mm 20 x 20 mm ÷ 130 x 130 mm 20 x 10 mm ÷ 140 x 120 mm
Prořez 3 mm 3 mm 3 mm

Řezání tyčového kovu pomocí pásových pil

Max. délka tyče 8000 mm 8000 mm 8000 mm
Max. délka odřezků 800 mm 800 mm 800 mm
Řezný rozsah 3 mm ÷ 350 mm 5 x 5 mm ÷ 350 x 350 mm 5 x 5 mm ÷ 350 x 350 mm
Prořez 3 mm 3 mm 3 mm
 

 

Zpracování s garancí pod jednou střechou

Vysokou kvalitu dodávaného zboží a všech poskytovaných služeb garantujeme certifikovaným systémem managementu kvality dle norem ISO 9001 a ISO 14001.
 

Komplexní služby v oblasti zpracování kovů

Rádi pro Vás zajistíme kooperaci výroby napříč naší firmou. Zabýváme se svařováním, tepelným zpracováním a obráběním kovů. Zabezpečujeme také povrchové úpravy (zejména galvanické práce), balení výrobků a logistiku (skladování a dopravu).
Vše na jednom místě – ve strojním parku ve Velké Bíteši, 6 minut od dálnice D1.
 
 
 

UPOZORNĚNÍ: Vážení obchodní přátelé, vzhledem k vysoké volatilitě cen dělení materiálu nejsme schopni udržovat v katalogu aktuální ceny. S žádostí o cenovou nabídku kontaktujte prosím naše obchodní zástupce. Děkujeme za pochopení.