Galvanovna

Jsme přední zakázkový dodavatel galvanických povrchových úprav s komplexní nabídkou služeb. Samozřejmostí je vstřícná reakce na požadavky a schopnost uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Díky bohatým zkušenostem jsou brány v úvahu všechny detaily, na kterých záleží - kvalita každé šarže hliníku, jeho opracování, čistota, návrh závěsných bodů a maskování. Vše je založeno na spolupráci se zákazníkem již při konstrukci budoucího výrobku. Výsledkem je opakované dosahování perfektního výsledku povrchových úprav. Proto si galvanovnu a tým našich kvalifikovaných a zkušených odborníků vybírá tolik výrobců a pravidelně se k nám vrací


Poptávkový formulář zde

V galvanovně je prováděna celá řada povrchových úprav, z nichž výsadní postavení zaujímá eloxování hliníku a jeho slitin (tvrdý elox, tvrdý černý elox, přírodní elox, přírodní černý elox, přírodní elox s utěsněním ve dvojchromanu draselném, elox v kyselině chromové). Dále pak alkalické zinkování (modrý chromát Cr III, žlutý chromát Cr VI), niklování (lesklé), cínování a černění.

Námi provedené povrchové úpravy se vyznačují mimořádně dobrou technickou úrovní a kvalitou dle ČSN EN 2536, MIL-A-8625, ONL 1831, ČSN EN ISO 7599. Systematické úsilí o zvyšování jakosti bylo završeno získáním certifikačního osvědčení systému řízení jakosti podle normy AS 9100, ISO 9001, ISO 14001, NADCAP. Certifikáty udělila centrála firmy Lloyd’s Register s německou i britskou akreditací a organizace PRI (Performance Review Institut).

Naši zákazníci